HCF Trophy 2017

HCF Trophy 2017

13 Lut 2017

Zwycięzcą tegorocznego konkursu HCF Trophy został reprezentant Kazachstanu - Vladimir Dubinin. To właśnie jego stylizacja została okrzyknięta najbardziej twórczą i nowatorską.

Zwycięzcą tegorocznego konkursu HCF Trophy został reprezentant Kazachstanu Vladimir Dubinin. To właśnie jego stylizacja została okrzyknięta najbardziej twórczą i nowatorską.

Finał konkursu odbył się 12.lutego 2017 r. w Auditorium w Le Notre w Paryżu. Wśród 10 finalistów konkursu znaleźli się m.in. fryzjerzy z Węgier, Austrii, Rosji czy Holandii. W jury konkursu zasiadają przedstawiciele HCF Francji oraz przedstawiciele marki L'Oreal Professional, która patronuje wydarzeniu.

Wydarzenie co roku zrzesza grono przedstawicieli sztuki fryzjerskiej, stylizacji, mody i kreacji wizerunku. To doskonała okazja, aby zaobserwować najnowsze trendy, wymienić się doświadczeniami oraz spotkać  przedstawicieli paryskiego świata mody.

Słów kilka o samym konkursie....

Wielkie Fryzjerstwo Francji (Haute Coiffure Francaise – HCF) organizuje doroczny Międzynarodowy konkurs Haute Coiffure Francaise, w skrócie - HCF Trophy. Wydarzenie jest wyjątkową okazją do zaistnienia na arenie międzynarodowej młodych talentów fryzjerskich. W ten oto sposób HCF wyłania nowych obiecujących fryzjerów oraz prezentuje najświeższe spojrzenie na sztukę fryzjerską. Wśród polskich laureatów konkursu znajdują się przedstawiciele Salonu Roman a zarazem uczniowie Adelajdy Tatomir – Dyras. Należą do nich Agata Kociołek ( I miejsce w w I Międzynarodowej Edycji konkursu w 2009 r. jak również wyróżnienie L’Oreal Profesionnel za najlepszą stylizację), Anna Antos ( II miejsce w 2011 r.), Jadwiga Bugaj ( finalistka w 2011 r. oraz laureatka III miejsca w 2013 r.).

Powrót